09122816157
infotaninweb@gmail
بنیان کارت چیست ؟

بنیان کارت متعلق به شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد می باشد

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گرو هی از دندانپزشکان با تجربه و کارآزمـوده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــــاون و کــار و رفـــاه اجتماعی نموده و با دارا بـــودن بالـــغ بر ۲۳۰ کلینیــک دندانپزشکی آمادگی دارد تا با ارائه طرحهای تخفیفی اشتراک گروهی و انفرادی (طــلائی ۷۰% و نقره ای ۵۰% و فیروزه ای ۳۰۰%) به همراهدفترچه دندانپزشکی اعضای خود با پـــرداخت هزینه بسیار کمی بعنوان حق عضویت ( مشارکتی ) در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خـــدمات تخفیف دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پـــاراکلینیکی و همچنین خـدمات تخفیفخرید فروشگاهی از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی و جبران قسمتی از هزینه های جاری درمانی و اقتصادی بهره مند نماید .

 

 

خدمات دندانپزشکی قابل ارایه با بنیان کارت

بیمه دندانپزشکی پاسارگاد

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میشود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد . در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد . بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

حال اگر با رعایت و پیشگیری باز هم بیمار شدیم چه کنیم؟

بیمه یک از راه حلهای جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است ، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هزینه دندانپزشکی درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه های دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس متخصص اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس ۱۳۹۰) با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز ۲۳۰ مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر مراکز استانهای کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی میباشند که با عضویت(مشارکتی ) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید از ۷۰ % تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی (ترمیمی،لثه،پریو،ارتودنسی،ایمپلنت و….) برخوردار شوید.

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) خدمات خود را در قالب عضویت طلائی با ۷۰% تخفیف و تا سقف ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و عضویت نقره ای با ۵۰% تخفیف تا سقف نامحدود و عضویت فیروزه ای با ۳۰% تخفیف تا سقف نامحدود ارائه مینماید.

جهت آشنائی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد در تهران و شهرستانهای سراسر کشور میتوانید به وب سایت زیر مراجعه و از اطلاعات موجود بهره برداری نمائید و در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با کارشناسان با شماره تلفنهای ذیل تماس حاصل نمائید.

 

 

خدمات تخفیف دار در فروشگاه های طرف قرارداد بنیان کارت

خرید فروشگاهی بنیان کارت
طی انعقاد قرارداد همکاری این شرکت تعاونی با برخی از فروشگاه های معتبر کشور از جمله فروشگاه های زنجیـره ای افق کوروش با ۴۰۰ مرکــز فروشگاهی در اقصی نقاط کشور امکان بهره برداری و عضویت کلیـه اعضاء بنیان کارت در باشگاه مشتــریان فروشگاهــهای مذکور نیز توسط این شرکت تعاونی با امتیازات ویژه انجام پذیرفتـه که کلـــیه دارندگان ( بنیان کارت ) همزمان کارت عضویت در باشگاه مشتریان افق کوروش را نیز دریافت خواهند نمود و با ارسال کد ۱۶ رقمی که در ذیل کارت دریافتی ثبت شده است عضو باشگاه مشتریان فروشگاه های زنجیره ای کوروش نیز خواهند بود و می توانند از مزایای خرید تخفیف دار و همچنین دیگر مزایای رفاهی باشگاه مربوطه در برخی از دیگر مراکــز رفاهی از جمله شهربازی،استخر،سینما، آژانسهای هواپیمایی، هتــلها ، مراکز گردشگری و…. نیز بهره مند گردند.
اهم امتیازات کارت عضویت باشگاه کوروش به شرح ذیل می باشد :
۱- طرح تخفیفی: در این طرح تعدادی کالا به صورت ماهانه با تخفیف مازاد صرفا به اعضای باشگاه مشتریان اعطا می شود.
۲- طرح امتیازی: در این طرح، با هر بار خرید بر اساس سبد خرید و فاکتور صادر شده امتیاز محاسبه می گردد. به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید یک امتیاز به مشتری تعلق می گیرد و اگر در فاکتوری رقم پرداختی مشتـــری از ۵۰ هزار تومان بیشتر شود، به ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز جایزه نیز دریافت خواهد شد .

امتیازات ویژه برای اعضاء بنیان کارت 

با توجه به توافقات انجام شده فی مابین شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با شرکت فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش کلیه اعضاء اصلی دارنده کارت طلایی و نقره ای بنیان کارت همزمان در همان ابتدای عضویت دارای ۲۰۰ امتیاز ویژه در کارت باشگاه مشتریان افق کوروش خواهند بود.
شایان ذکر است که جهت دریافت امتیاز مذکور میبایستی قبلا حداقل ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش خرید انجام می پذیرفت تا امکان دریافت ۲۰۰ امتیاز در کارت عضویت لحاظ می گردید که این امتیاز به اعضاء باشگاه بنیان کارت در ابتدای عضویت ، بدون انجام خرید اختصاص داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید برای تماس به سایت http://bonyancard.com مراجعه فرمایید .

اهداف و تاکتیکها در تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تمام افرادی که قصد راه اندازی و یا توسعه کسب و کار خود را داشته باشند بدون استثنا بخشی از برنامه های کاری خود را با بخش تبلیغات و بازاریابی اختصاص می دهند؛ چرا که لزوم تبلیغات برای موفقیت کسب و کار بر هیچکس پوشیده نیست.
تبلیغات و درج آگهی یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر می باشد که برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.به عبارت دیگر تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نیز می تواند یکی از پنل های مهم تبلیغات هر حرفه ای می تواند به شمار بیاید.
تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی دو مقوله جدا از هم و مرتبط با هم می باشند؛ لذا در این مقاله سعی شده با تفکیک میان این دو گزاره، راهکارهای موثری ارائه شود؛ چرا که آشنایی بهتر با این مفاهیم، کمک شایانی برای برنامه ریزیهای استراتژیک تبلیغاتی خواهد نمود.
تبلیغات اینترنتی، یک فعالیت استراتژیک است که می تواند یک کسب و کار اینترنتی را به بعضی از اهداف بازاریابی خود برساند؛ پس بازاریابی  (Marketing)هدف نهایی تبلیغات می باشد.بازاریابی اینترنتی را می توان در چهار مقوله کالا یا خدمات، روشهای ارائه خدمات ، قیمت گذاری، تعرفه ها ، تبلیغات و اطلاع رسانی بررسی نمود.

تو چشم

هدف نهایی بازاریابی، تولید کالا یا عرضه خدمتی در بازار کار است که قیمت و کیفیت و مشخصات آن مناسب و مورد قبول مشتریان احتمالی بوده ، نیازهای آشکار و پنهان آنان را برآورده ساخته و برای کسب و کار اینترنتی نیز رضایت مشتری ، شهرت ، سود و فروش بیشتر را به ارمغان بیاورد.
بنابراین اگر در ریشه یابی مشکل یا مسئله یک کسب و کار اینترنتی، مشخص شود که علل عدم استقبال کاربران و یا کاهش بازدهی سیستم ، فقط در نحوه قیمت گذاری یا ارائه یا کیفیت اندک و نامطلوب کالا یا خدمات است فعالیت تبلیغاتی نه تنها حلال مشکل نخواهد بود بلکه افزایش هزینه ها و مشکلات را در پی خواهد داشت.اما در صورتی که ضعف بازدهی کسب و کار ریشه در کم و کیف فعالیت های تبلیغاتی داشته باشد برنامه ریزیهای تبلیغاتی می تواند به رفع این مشکلات کمک کند.

به همین دلیل باید استراتژی ها، اهداف و برنامه ریزی ها را در دو مقوله جداگانه بازاریابی و تبلیغات از یکدیگر تفکیک نمود .
جهت شفافیت بیشتر موضوع، در زیر به چند نمونه از اهداف بازاریابی اینترنتی،استراتژی های بازاریابی اینترنتی،اهداف تبلیغات اینترنتی،استراتژیهای تبلیغات اینترنتی و در نهایت برنامه های اجرایی تبلیغات اینترنتی اشاره می شود.

تبلیغات اینترنتی

۱-نمونه هایی از اهداف بازاریابی اینترنتی
▪ افزایش فروش
▪ افزایش سود
▪ ورود به بازارهای اینترنتی خارجی
▪ افزایش سهم بازار اینترنتی در بازار اینترنتی داخلی
▪ افزایش سهم بازار در بازارهای اینترنتی خارجی
▪ خارج کردن رقبای ضعیف از عرصه رقابت
▪ کاهش هزینه های متوسط ( هزینه هایی نظیر نیروی انسانی،نفوذ به مناطق مختلف جغرافیایی و …)
▪ تغییر سلیقه مشتریان

▪ کاهش فاصله ارتباطی با مشتریان

▪ فروش مستقیم انواع لوازم خانگی , لوازم الکترونیکی و ….

۲- نمونه هایی از استراتژی های بازاریابی اینترنی
▪ تنوع و تازگی محصولات و خدمات
▪ افزایش کیفیت
▪ توزیع وسیع کالا و خدمات
▪ قیمت نازل ( و به طور کلی تغییرات قیمتی )
▪ کمپین های تبلیغاتی هدفمند و خلاقانه

درج آگهی اینترنتی
و …

۳- نمونه هایی از اهداف تبلیغات اینترنتی
▪ افزایش درجه شناسایی مشتریان
▪ افزایش وفاداری به خدمات سایت
▪ ایجاد تمایل برای استفاده

▪ خدمات کسب و کار
▪ تبدیل نام تجاری به BRAND
▪ کاهش موجودی انبار کالاها
▪ افزایش بازدیدکنندگان ( بهبود رتبه های آماری سایت )
و …

۴- نمونه هایی از استراتژی های تبلیغات اینترنتی
▪ رضایت کامل مصرف کننده و تامین نیازهای او
▪ تمرکز بر مشتریان مرفه و ثروتمند
▪ تمرکز بر کاربران شهرهای بزرگ و کلان شهرها
▪ فشار تبلیغاتی از طریق شبکه های اجتماعی
▪ تمرکز بر تبلیغات ویروسی و کاربر به کاربر
▪ تمرکز بر شیوه های جدید ارائه خدمات ( شناسایی خلاء ها )
و…

۵- نمونه هایی از برنامه های اجرایی در تبلیغات اینترنتی
▪ معرفی مزایا و منافع محصول برای کاربران
▪ معرفی و تاکید برصرفه های اقتصادی محصول
▪ اعلام لیست قیمتها
▪ طولانی کردن زمان گارانتی
▪ برنامه های تشویقی برای استفاده از خدمات ( قرعه کشی و مزایای جانبی )
▪ جلب و جذب مشتریان ناراضی قدیمی
▪ حفظ ارتباط با مشتریان

خرید بک لینک و لینک سازی

یکی از پر بحثترین دغدغه های مدیران سایتها در بخش سئو بحث لینک سازی می باشد .

بک لینک در دانش نامه ازاد ویکی پدیا تعریف شده است “بک لینک به عنوان لینک هایی شناخته میشود که هر صفحه در وب به وب سایت و یا یک صفحه ی مخصوص فرستاده شود. بک لینک میتواند از یک وب سایت باشد و یا یک دابرکتوری

سایت بک لینک یا بکلینک Backlink را با مثال تعریف کنید بک لینک یا بکلینک و یا در زبان اصلی خود Backlink به معنای پیوندهای پشتوانه است. به عبارت ساده تر بک لینک عبارت است از لینک سایت شما در سایر سایت ها و وبلاگها. شما احتمالا روزانه چندین بار از گوگل گوگل سایت ها را بر اساس اعتبار آنها در دنیای وب مرتب می کند و مهمترین راه برای اینکه گوگل بداند کدام سایت دارای اعتبار و اهمیت بیشتری نسبت به سایرین هست نگاه به عواملی از جمله تعداد بک لینک های سایت ها می کند. بنابر این با خرید سرویس بک لینک رتبه شما به نسبت رقبای شما در نتایج جستجو بالاتر رفته و می توانید ورودی بیشتری از نتایج جستجوی گوگل دریافت کنید.

به نظر من٬ بک‌لینک یعنی لینک‌هایی که یک سایت دیگر به سایت شما می‌دهد و یا شما با استراتژی‌های خاصی که برخی از آنها را در بخش لینک بیلدینگ یک ادمین می‌توانید ببینید٬ می‌گیرید. حالا این بک‌لینک ها می‌توانند از سایت‌های مرتبط و غیرمرتبط باشند و یا تاثیر مثبتی بر روی سایتتان داشته باشند و یا حتی باعث افت رتبه آن شوند.

بی شک خرید بک لینک باعث افزایش اعتبار شما نزد گوگل می شود .

مشخصه های بک لینک خوب و بد چیست؟

در یک کلام میتوان گفت لینکی که شما درخواست گذاشتن آنرا کرده باشید لینک خراب و لینکی که کاربران به میل خود میگزارند لینک خوب گفته میشود. چرا؟ زیرا زمانی که شما جهت گذاشتن لینک خود پول پرداخت میکنید توقع دارید که لینک شما در تمام صفحات نمایش داده شود، کلمه کلیدی مهم سایت شما لینک شود، Dofollow باشد و … پس از مشخصه های لینک بد میتوان به:

شایان ذکر است اگر در موارد فوق لینک شما Nofollow باشد، هیچ آسیبی رتبه سایت شما نخواهد دید.


بک لینک Nofollow و Dofollow چیست؟

لینکهای Nofollow لینک هایی است که در rel آن مقدار Nofollow باشد، مانند

<a href=”https://www.taninweb.com” rel=”nofollow”>طنین وب</a>

زمانی که شما لینک سایتی را به این حالت قرار دهید، روبات گوگل از شکستن پیج رنک شما بر روی این لینک خروجی جلوگیری میکند و به راحتی میتوانید تبلیغات متنی به صورت نوفالو در سایت خود قرار دهید. و اما لینکهای Dofollow یا Follow… این مورد برعکس نوفالو است؛ اگر لینکی مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow یا Follow است و نیاز نیست مقدار Dofollow و Follow را در rel قرار دهید.


تبادل لینک جهت ازیاد بک لینک توصیه میگردد؟

اگر به صورت Nofollow نباشد، امکان بروز مشکل به احتمال قوی است ولی اگر طرفین لینکها را به صورت نوفالو قار بدهند مشکلی از این بابت برایتان پیش نخواهد آمد.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

اول اینکه من کاری به مقالات خارجی و بچه های سئو کار ایرانی ندارم .

خب الان چه کارهای باید انجام دهیم تا سایت ما نزد گوگل یا بقیه جستجوگر ها اعتبار کسب کند ؟

اول از همه مطمئن باشیم سورس سایت ما مشکلی ندارد .

دقت داشته باشید به سرعت لود ساتتون هر چند تاثیر کمی نسبت به مثلا تگ های html (فاکتور خیلی مهمی در بهینه سازی سایت) دارد ولی تاثیر گذار است و به این نکته اشاره کنیم که بالا بودن سرعت سایت برای کاربران سایت خیلی مهم است البته برای ما ایرانی ها با این سرعت اینترنت بهتره بگیم فوق العاده مهم است !

شما میتوانید از سایت  GTmetrix سرعت سایت خود را چک کنید و اصلاحات خود را انجام دهید .

 

تولید محتوا یکی از عوامل تاثیرگذار در رشد سایت می باشد .

البته تو کشور عزیز ما در اکثر اوقات در برخی موضوعات صدق نمیکنه  (سایت های موزیک و تفریحی و …) !!

 

جامعه های مجازی هم فراموش نشود عضو بشید فعالیت کنید ماشالا کلی این سبک سایت داریم (فیس بوک , کلوپ , اینستاگرام و …)

 

پخش لینک سایت …

 

این مقاله ادامه دارد کلی کار داره کامل بشه .

آیا بک لینک زیاد به سایت آسیب میرساند؟

الان می خواهیم به صورت منطقی این مورد را بررسی کنیم .

خیلی از دوستان همکاران ما به این مورد اسرار دارند که بک لینک زیاد یا بی مورد یا در سایت های اسپم به سایت ضرر می رساند .

 

“هیچ عامل خارجی در روند سایت تاثیر منفی نمی گذارد مگر اینکه دسترسی مستقیم به سایت داشته باشد .”

 

شما فرض کنید من یک سایت دارم میخوام از رقیبم پیشی بگیرم براساس گفته برخی از دوستان میام لینک سایت های رقیب را در سایت های زیاد و اسپم لینک می کنم پس از مدتی سایت های رقبا جریمه شده من هم براحتی پیشرفت میکنم !

اصلا چنین چیری امکانپذیر نیست یعنی گوگل چنین مشکلی داره ؟! مگه داریم ؟ مگه میشه ؟

ببینید اگر بکلینک ها نیروی به سایت شما ندهد به سایت شما به هیچ وجه آسیبی نمی رساند یعنی یا تاثیر مثبت دارد یا هیج تاثیری ندارد که در خیلی از موارد مفید می باشد .

مشکلی یا سوالی در مورد سایتتون داشتید با ما تماس بگیرید .

وبمستر طنین وب محمد

بک لینک چیست ؟

بک لینک در دانش نامه ازاد ویکی پدیا تعریف شده است “بک لینک به عنوان لینک هایی شناخته میشود که هر صفحه در وب به وب سایت و یا یک صفحه ی مخصوص فرستاده شود. بک لینک میتواند از یک وب سایت باشد و یا یک دابرکتوری

در مورد بک لینک در بخش پشتیبانی گوگل این گونه معرفی شده است”بک لینک به شما کمک میکند که اطلاعات خود را در دیگر سایت ها بررسی و ارزیابی کنید

زمانی بود که موتورهای جستوجو مهم ترین فاکتور مورد بررسی خود را تعداد بک لینک معرفی میکردند این زمان خیلی دور نبود اما با گذشت زمان و تقلب هایی که صورت گرفت از درجه اهمیت این کار کاسته شد طوری که دیگر تداد بک لینک در ۵ فاکتور مهم سئو قرار ندارد و براساس زمان و نیازهای روز سایت های دیگری جای ان را گرفته اند.اما هنوز این فاکتور دارای اهمیت میباشد و یکی از موارد مورد بررسی و تامین کردن در سئو تعداد بک لینک میباشد. به طور کلی گرفتن بک لینک از طرف گوگل بسیار سخت میباشد ولی تامین بک لینک از بینگ و یاهو ساده تر میباشد روند کلی گرفتن بک لینک از موتورهای جستوجو به شکل زیر میباشد:

گوگل    بینگ    یاهو

روند بالا نمایان ان میباشد که به دست اوردن بک لینک از یاهو بسیار ساده میباشد این هم به دلیل قدیمی بودن فاکتورهای یاهو است که تغییری در ان در چندسال گذشته صورت نگرفته.

راه های بسیاری برای به دست اوردن بک لینک موجود میباشد. یکی از ساده ترین و مرسوم ترین روش های به دست اوردن بک لینک تبادل لینک میباشد که بهترین نوع ان تبادل لینک ۲ طرفه میباشد. اما هر نوع تبادل لینک منجر به دست اوردن بک لینک نمیشود مفید باشد فقط نوع خاصی از تبادل لینک باعث میشود که بک لینک ایجاد شود:

چگونه تبادل لینک کنیم؟

برای درک بهتر بک لینک نیاز به معرفی انوع لینک های موجود در سایت میباشد به طور کلی لینک ها در هر وب سایت به ۲ دسته تقسیم میشوند:

۱) لینک های Follow : این دسته از لینک ها بسیار مفید میباشند و همین لینک های منجر به ایجاد بک لینک میشوند. در این نوع لینک ها به اسپایدر دستور داده میشود که ادرس را دنبال کند. مورد استفاده ی این نوع لینک ها اشاره به صفجات داخلی در خود وب سایت مباشد و یا تبادل لینک.

اگر سایتی با سایت دیگری تبادل لینک کند به طور معمول باید بدین گونه باشد که لینک های درج شده Follow باشد این فانون نمیباشد بلکه یک قرار داد نانوشته در تبادل لینک میباشد.

۲) لینک های Nofollow : در مقابل لینک های Follow این دسته از لینک ها قرار دارند. بدست اوردن بک لینک از این  نوع لینک ها غیرممکن میباشد زیرا دستور صادر شده از طرف این نوع لینک ها به موتورهای جستوجو به صورت زیر میباشد که نباید ادرس ذکر شده را دنبال کرد و این ادرس فقط  برای ذکر منبع و موارد این چنینی میباشد.

لینک های Nofollow بهترین روش لینک دادن به صفحات خارجی میباشد چون از سایت شما بازدیدی به سایت دیگر فرستاده نمیشود. توصیه تیم سئوموز برای لینک های خارجی این میباشد.

اخرین نکته ای که در بک لینک باید به ان اشاره کرد درصد خوب بودن بک لینک میباشد. هر بک لینکی نمیتواند مفید باشد بلکه باید بک لینک باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا به عنوان یک بک لینک خوب شناخته شود.به زبان ساده سایت هایی که دارای محتوای قوی باشند یعنی سایت دارای مطالب اختصاصی و ویژه باشد همچنین سایت هایی که دارای بازدید بالا میباشد

توجه داشته باشید که بک لینک باید به یک کلمه ی خاص در سایت شما که میخواید بر سئو ان کار کنید اشاره کند در انتخاب کلمه دقت کنید چون راهی برای بازگشت بک لینک نمیباشد.

آخرين مقالات طنین وب :  
Close