09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
اموجی ها و تاثیر آن ها در افزایش کسب و کار

اموجی ها و افزایش کسب و کار

شاید اموجی ها به نظر بی اهمیت باشند اما می توانند در افزایش کسب و کار موثر واقع شوند چراکه آن ها احساسات را بهتر از کلام بیان  می کنند و در واقع می توان گفت اموجی‌ ها داده های سریعی هستند که به شما این امکان را می دهند تا در عرض ثانیه متوجه نظر مشتری خود بشوید.

اموجی

اما در استفاده از اموجي ها باید به این نکته توجه شود که از زیاده روی در استفاده از آن ها پرهیز گردد زیرا گاهی استفاده ی نادرست و بیش از حد از اموجي ها نتیجه ای خلاف انتظار را به همراه دارد.

همچنین بهتر است از اموجی‌های محبوب و شناخته شده استفاده کنید تا نظرات بیشتری را جلب نمایید چون اموجی‌های مبهم توجه کمتری به خود جلب می کنند.

علاوه بر موارد فوق سعی کنید تا یک اموجي برند منتشر کنید. دلیلی برای اینکه چرا شرکت های بزرگی مثل General Electric, Dove, Mentos, و Comedy Central کیبوردهایی با اموجی برند منتشر می کنند وجود دارد. این اموجي ها به شما کمک می کنند تا به گونه ه­ای صمیمی ­تر با مشتری خود رابطه برقرار کرده و در نهایت به فروش بیشتری برسید.

در بازاریابی های ایمیلی خود اموجي ها را در موضوع ایمیل قرار دهید. میزان باز شدن ایمیل برندهایی که از اموجي ها در باکس موضوع استفاده می کنند ۵۶ درصد بیشتر است. اموجی در یک اینباکس شلوغ جلب توجه می کند. اما حواستان باشد اموجي که استفاده می کنید با موضوع مورد نظر همخوانی داشته باشد و فراموش نکنید که هر چه اموجی کمتر باشد بهتر است.

و نکته ی دیگر این است که هشتگ های اموجی را معرف کنید. اگر می خواهید مخاطبان رسانه اجتماعی خود را جلب کنید، می توانید از اموجي ها در هشتگ ها استفاده نمایید تا به میزان قابل ملاحظه ای اگاهی برندی شما را افزایش دهند.

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close