09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
چند نکته سئو برای بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجوگر

چند نکته سئو برای بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجوگر

با افزایش استفاده افراد از اینترنت و جستجو در آن برای حل بسیاری از مسائل، مشکلات و پاسخگویی به نیازها، صاحبان تجارت های مختلف تصمیم گرفتند برای تجارت خود در اینترنت سایتی ایجاد نمایند تا بتوانند از آن برای شناساندن خود به کاربران و یا ایجاد کسب و کارهای اینترنتی استفاده نمایند و اینجا بود که بحث سئو و بهینه سازی سایت مطرح شد و بسیاری از افراد را به خود درگیر کرد . در این مقاله به طور خلاصه چند نکته در مورد بهبود رتبه سایت و سئو را بیان می کنیم.

بهبود رتبه سایت

نکات سئو سئو برای بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجوگر

بهینه سازی برای الگوریتم RankBrain

گوگل اعلام کرده است که نتایج مربوط به الگوریتم RankBrain (که یک الگوریتم یادگیری ماشین و یا Machine Learning است)، یکی از سه سیگنال اصلی رتبه بندی را تشکیل می دهند.

بهینه سازی وب سایت برای کاربران تلفن های همراه

مساله بهینه سازی صفحات سایت برای تلفن های همراه عامل مهم دیگری است که باید به آن توجه شود زیرا اما امروزه با افزایش تعداد کاربران تلفن های همراه هوشمند بخش عمده ای از بازدیدکنندگان سایت های مختلف را کاربرانی تشکیل می دهند که با استفاده از تلفن های همراه به این سایت ها مراجعه می نمایند از این رو بهینه سازی سایت ها برای کاربران تلفن های همراه امری بسیار ضروری است.

بهینه سازی کسب و کار برای جستجوهای محلی موتورهای جستجوگر

هر کسب و کاری که مشتریانش را افراد ساکن شهر یا منطقه خاصی تشکیل میدهند، با بهره گیری از روشهای بهینه سازی محلی یا Local  SEO می تواند تجارت خود را رونق دهد و این امر شامل تجارت های آنلاین است.

بهینه سازی برای جستجوهای صوتی

با پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر و بررسی های به عمل آمده جستجوهای صوتی در اینترنت به دلیل سادگی و سرعت بالایش افزایش یافته است لذا بهینه سازی برای جستجوهای صوتی را نیز باید در نظر گرفت.

ارتباط با کاربران

ارتباط با کاربران و پاسخ دادن به سوالات یا نظرات آن ها اهمیت بسیاری در بهبود رتبه سایت دارد.

بهبود و تسریع سرعت سایت

سرعت سایت یکی از فاکتورهای تاثیرگذار بر رتبه بندی آن است، علاوه بر رتبه بندی سایت سرعت سایت می تواند تاثیر مستقیمی بر میزان رضایت کاربران از یک سایت داشته باشد، زیرا کاربران در اکثر مواقع سایت هایی که در زمانی کمتر از ۳ ثانیه بارگذاری می گردند را به دیگر سایت ها ترجیح می دهند.

برای بررسی سرعت بارگذاری سایت و همچنین بهینه سازی سرعت بارگذاری آن ابزارهای متعددی برای استفاده وجود دارند. هنچنین این ابزارها می توانند تصاویری که حجم زیادی دارند و موجب کاهش زمان بارگذاری سایت می شوند را را شناسایی نمایند .

بهینه سازی برای شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن ها

فعالیت در شبکه های اجتماعی و بهینه سازی آن ها را در همان مراحل ابتدایی شروع پروسه بهینه سازی انجام دهید زیرا این روش یکی از کار آمد ترین روش ها به حساب می آید و مزایای فراوانی دارد که در گذشته آن ها را به طور کامل بررسی کردیم.

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close