09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
چند نکته مهم در افزایش سرعت ایندکس مطالب

چند نکته مهم در افزایش سرعت ایندکس مطالب

در این نوشته چند نکته مهم در افزایش سرعت ایندکس مطالب را بیان خواهیم کرد. دقت و توجه به این نکات می تواند در بهبود سرعت ایندکس مطالب و افزایش آن تاثیرگذار باشد.

ایندکس

ایجاد مطالب و محتوای جدید به طور منظم

گوگل مطالب تکراری را دوست ندارد از همین رو از مطالب و نو و جدید استفاده کنید و یا تا آن جایی که امکان دارد خودتان محتوا ایجاد نمایید. همچنین ایجاد محتوای جدید و مرتب در بازه های زمانی مرتب و منظم باعث می شود که وبسایت شما مرتبا به گوگل پینگ ارسال کند و پس از مدتی در همان بازه های زمانی گوگل به وبسایت شما سرخواهد شد. پس نتیجه می گیریم اساسی ترین و مهم ترین نکته برای افزایش سرعت ایندکس مطالب این است که مطالبی ایجاد کنید که قبلا توسط کاربران دیده نشده باشد و آنها را تشویق کند مطالب شما را بخوانند این کار پس از مدتی سرعت ایندکس مطالب شما را بالا خواهد برد.

استفاده از شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی امروزه یکی از عوامل مهمی است که مورد توجه موتورهای جستجو واقع می شود. استفاده از این شبکه ها باعث می گردد تا مطالب با سرعت بیشتری ایندکس شوند .

ایجاد محتوای پویا

محتوای پویا اسپایدرها را بسیار سریع به خود جذب میکند.بسیاری از پلتفرم های بلاگ نویسی این امکان را با استفاده از پلاگین ها و ویجت ها در اختیار کاربران قرار میدهند.با این کار شما بدون هیچ گونه تغییری محتوا ایجاد می کنید که میتواند در شناسایی سایت به گوگل  بسیار موثر باشد.

بهینه سازی تصاویر

یکی از نکات دیگری که باید حتما به آن توجه کنید بهینه سازی تصاویر است زیرا این کار در سریع تر ایندکس شدن مطالب تاثیر می گذارد  و باعث می شود گوگل کل محتوا را سریع تر و مفید تر مورد بررسی قرار دهد و در نتیجه به سرعت بتواند به ایندکس خود اضافه کند.

اهمیت لینک های داخلی

لینک های داخلی پل های ارتباطی  یک وب سایت می باشند و حتما باید از آن ها استفاده شود چرا که این کار باعث می شود مطالب شما بیشتر در دید اسپایدرها قرار بگیرند و آن ها سریع تر از به روز رسانی سایت شما باخبر شوند.

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close