09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
اشتباهات سئو که بازدیدکنندگان سایت را کاهش می دهند!

اشتباهات سئو که بازدیدکنندگان سایت را کاهش می دهند!

گاهی یک سایت هر چقدر هم که خوب طراحی شده باشد باز هم بازدیدکنندگان زیادی ندارد که یکی از دلایل آن می تواند اشتباهات سئو باشد و باید هر چه سریع تر نسبت به اصلاح آن ها اقدام نمود.

seo-mistakes

اشتباهات سئو

چند مورد از اشتباهات سئو را در زیر می خوانیم:

۱) Nofollow نمودن آدرس های خودتان

به هیچ وجه از NoFollow برای لینک های خود استفاده ننمایید زیرا در این صورت اتفاقی که رخ می دهد این است که PageRank از سایت شما حذف می گردد .

۲) عدم استفاده از canonicalization :

استفاده از  canonicalization به موتور جستجو می گوید که به جای صفحه فعلی به URL دیگری باید ایندکس شود .

۳) استفاده نادرست از لینک های خروجی :

یکی از اشتباهات سئو سایت استفاده از لینک های خروجی به صورت نادرست در سایت می باشد.

۴) کافی نبودن لینک های خروجی :

در حالیکه لینک های خروجی سبب کاهش رتبه PageRank می گردد ولی در این قسمت این نکته نیز قابل اهمیت می باشد که وجود نقل قول ها در سایت سبب افزایش میزان اعتماد به محتوی مورد نظر می باشد که این موضوع در سئو نقش مهمی ایفا می کند. نکته ای که در این قسمت حائز اهمیت می باشد این است که لینک های خروجی به هیچ وجه نباید به صورت مستقیم خارج شوند بلکه در صورتی که غیر مستقیم باشند هیچ امتیاز منفی برای آن لحاظ نمی گردد .

۵) ضعیف بودن ساختار پیوند داخلی :

روش های بسیاری برای ساخت پیوندهای داخل سایت وجود دارد . اما هر صفحه باید یک لینک استاتیک داشته باشد. سیستمهای مدیریت محتوا معمولا خود این عملیات را انجام می دهند و حضور حداقل یک لینک در یک صفحه یکی از بحث های مهم در سئو است.

۶) عدم به روز رسانی وب سایت:

زمانی که شما در نتایج جستجو در رتبه ی بالاتری قرار می گیرید کاملا مشهود است که بازدید بیشتری خواهید داشت. هرچه بازدید کننده ها بیشتر بشود انتظار آنها هم بیشتر میشود.یکی از ابتدایی ترین و مهم ترین انتظارات از شما محتوای حوب و به روز می باشد.بالاتر بودن از بقیه رقبا نباید برای شما این تصور را ایجاد کند که کار تمام شده است.بازدید بیشتر اغاز کار بیشتر است.

 

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close