09226219759
02833236567
@taninwebraya
info[email protected]
بررسی تكنيك هاي ابتدایی اما لازم در بحث SEO :

بررسی تكنيك هاي ابتدایی اما لازم در  بحث SEO :

در این نوشته ۵ مورد از نكات اصلي و تكنيك هاي ابتدایی اما لازم SEO را به اختصار بیان می کنیم .

SEO
نیاز بازدیدکنندگان سایت : در بهینه سازی و بحث سئو یکی از نکات مهم توجه به نیاز بازدیدکنندگان سایت است و باید مطالبی که مورد نیاز بازدیدکنندگان است به طور مستمر و منظم بر سایت قرار بگیرد.
موتور جستجو : نکته ی مهم دیگری که جزء تكنيك هاي SEO به حساب می آید بحث موتور جستجو است که يك آيتم مهم در راهبرد تبليغات عمومي مي باشد  از این رو توصیه می شود در روز هاي نخست ایجاد يك وب سايت جديد ، يك صفحه index.html  ايجاد كرده و كليه كلمات كليدي رادر آن قرار دهيد سپس آن را به گوگل ارائه دهيد و با ديگر سايت هايي كه كنترل مي كنيد يك ارتباط متقابل برقرار نمائيد. به این صورت مي توانيد در ماه بعد يا دو ماه بعد سايت را گسترش دهيد.
رتبه بندي مربوطه: پس از جستجوی کلمه مورد نظر، موتور جستجو مي خواهد مرتبط ترين نتايج را ارائه كند . به همین منظور گوگل پيوستگي ارتباط را استفاده می کند که از طریق يك روش شاخص گذاري آكادميك مقالات انجام می گیرد و به طور قطع هرچه به مقاله لینک بیشتری داده شده باشد بهتر است.
كيفيت ارتباط: كيفيت ارتباط و اینکه چه کسانی با شما در ارتباط هستند اهميت دارد. البته مشخص است که ارتباط با سایت های معتبر و پر بازدید ارزش بیشتری دارد و همین عامل بر راهبردهاي موتور جستجو  تاثیر می گذارد.
بررسي موتور هاي جستجوي اصلي : وب سايت هايي وجود دارند كه براي هر موتور جستجو  سهم بازار به روز در آمده شده را نشان مي دهند که استفاده از آن ها در روند سئو و بهینه سازی می تواند کمک کننده باشد.

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close