09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
شامپو ضد ریزش مو بیوکلین درمان ریزش مو و پیشگیری

شامپو ضد ریزش مو

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که اغلب مردان و زنان با آن موجه اند. و همه کسانی که تشخیص می دهند که دچار ریزش مو شده اند راه های مختلفی را برای درمان آن امتحان می کنند. امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی، کسانی که ریزش مودارند می توانند از روش های محتلفی که برای کاشت مو وجود دارد استفاده کنند و مشکل ریزش مو را برای همیشه درمان کنند. ولی علاوه بر کاشت مو راه های دیگری برای درمان ریزش مو هم وجود دارد. اما در واقع شامپو ضد ریزش مو چیست؟ علل ریزش مو چیست؟ روش های درمان ریزش مو کدامند؟

در مورد درمان طاسی و یا کچلی بهترین راه پیشگیری از ریزش مو میباشد. در واقع افراد با هزینه ای کمتر و با استفاده از محصولات ضد ریزش و تقویت کننده مو همچون شامپو ضد ریزش مو ، آمپول ضد ریزش مو و موارد دیگر از ریزش مو جلوگیری کرده. این مقاله به موضوعات مختلفی از قبیل ریزش مو،درمان ریزش مو،درمان ریزش مو ارثی،علل ریزش مو و نکاتی تکمیلی در این باره اختصاص دارد که از شما عزیزان دعوت می کنیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

طاسی و ریزش مو یک مشکل بسیار بزرگ که معمولا در حدود ۸۰% مردان بزرگسال سفید پوست مشاهده میشود. عموما شواهد اولیه که نشان دهنده ریزش مو است، بعد از ۳۰ سالگی نمایان میشود. اطلاعت اپیدمیولوژیکی نشان میدهد که حدود ۵۰% موارد بین سنین ۳۰ الی ۴۰ سال میباشد. از دست دادن مو و ریزش آن عمدتا به دلیل عوامل هورمونی( آلوپسی یا طاسی آندروژنیک) می باشد. در خانمها طاسی آندروژنیک می تواند پیشرفت کند که معمولا بعد از دوران یائسگی و یا بعد از تولد مشاهده میشود. این طاسی معمولا در ناحیه مرکزی سر دیده میشود.

یک آنزیم به نام ۵-D ردکتاز نوع ۲ بستگی دارد، که این آنزیم توسط سلولهای فولیکول تولید میشود. این آنزیم موجب تغییر تستسترون به قوی ترین مشتق خود به نام دی هیدرو تستسترون (DHT) میشود. دی هیدرو تستسترون مسئول اصلی کوچک شدن پیاز مو و کاهش رشد مو می باشد.

تجربیات فیتودرماتولوژیک منجر به ساخت و تولید آمپول ضد ریزش مو بیوکلین یا سرم ضد ریزش مو بیوکلین مخصوص خانم ها و آقایان شد، که در برابر نازک شدن مو و ریزش مو مقابه میکند. در این محصول کمپلکس منحصر به فرد و ویژه  به نام استایموکسیدیل (STIMOXIDIL) که از مشتقات ماینوکسیدیل ((lMINDOXIDIL میباشد، وجود دارد که این کمپلکس باعث بهبود چرخش خون پوست سر، تحریک تولید سلولی و مقابله با پیری زودرس ریشه مو می شود. استایموکسیدیل همچنین دارای عمل آنتی اکسیدان و تسکین دهندگی میباشد، که موجب به حداکثر رساندن مقابله با ریزش مو است. با استفاده از این محصول مو از ریشه تا نوک قوی تر، غنی تر و مستحکم تر مشاهده میشود. برعکس ماینوکسیدیل که بعد از استفاده نکردن از آن اثرش از بین میرود، این کمپلکس استایموکسیدیل اثر و ماندگاری بالایی دارد.

این محصول که یک شامپو ضد ریزش مو مکملی ویژه برای درمان ریزش می باشد، شامپو ضد ریزش مو بیوکلین و آمپول ضد ریزش مو آن با ویژگی هایی همچون مهار آنزیم ۵-D ردکتاز، تصفیه و تمیز نگاه داشتن پوست سر موجب درمان ریزش مو میشود.

آخرين مقالات طنین وب :  
Close