09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
تاثیر هشتگ در ایستاگرام و موارد استفاده از آن

تاثیر هشتگ در ایستاگرام

از انجا که شبکه های اجتماعی تاثیر بسیاری در افزایش رتبه و بازدید یک سایت ایفا می کنند به بررسی تاثیر هشتگ در ایستاگرام می پردازیم.
در فرهنگ نگارش در شبکه های اجتماعی، ازهشتگ می‌توان قبل از جمله، در میانه‌ی جمله و یا پس از جمله، به صورت چسبیده به یک کلمه استفاده کرد اما# را نمی توان برای بیش از یک کلمه به کار برد.همچنین استفاده ازهشتگ باعث می‌شود که مطالب تولید شده توسط کاربران، در جستجوها ساده‌تر یافته شود.

هشتگ
در توییتر به عنوان یک فرهنگ حرفه‌ ای، تقریباً جا افتاده است که برای هر توییت، یک # به کار رود. # دوم زمانی معنا پیدا می‌کند که بخواهیم موقعیت جغرافیایی را به توییت خود اضافه کنیم.
از میان شبکه‌های اجتماعی، ماجرای # در اینستاگرام کمی متفاوت است. دراینستاگرام کاربران، گاهی هشتگ‌ها را نه برای تعریف موضوع و فهرست‌بندی، بلکه برای بیان احساسات،‌ شوخی کردن یا کارهای مشابه به کارمی‌برند.
به هر حال،هشتگ دو کاربرد مشخص دارد. قبل از هر چیز به بازدیدکننده فعلی عکس شما، توضیح می‌دهد که شما با چه انگیزه‌ای عکس را گذاشته‌اید. برای مثال #خاطرات نشان می‌دهد کاربرد تصویر برای شما، مرور خاطرات گذشته بوده است. اما زیر همان عکس اگر از #رستوران یا #شام استفاده کنید، مشخص می‌شود که بیشتر مکان عکسبرداری یا سفره ی غذا مورد توجه شما بوده تا مرور خاطرات قدیمی.
اما اگر از# زیاد استفاده شود باعث می گردد تا کاربران حس بدی پیدا کنند. همچنین خواندن متن سخت می شود و یا حتی ممکن است پست‌های شما، اسپم فرض شود.
هشتگ‌های استفاده شده در خود عکس یا در کامنت‌ها، با یکدیگر فرق چندانی ندارند و می توان در کامنت ها هم هشتگ اضافه کرد.به عنوان مثال ابتدا تصویری را با یک یا دوهشتگ آپلود کردو بین هر چند کامنت، چند هشتگ جدید را هم قرار داد.
در هشتگ ها نباید از هر کلمه ای استفاده شود زیرا ممکن است کسانی که به صفحه ی شما می آیند به دلیل پراکندگی هشتگها تمایل کمتری به فالو کردن شما پیدا نمایند پس از هشتگهایی استفاده کنید که با عکس یا نوشته شما همخوانی دارند.

هشتگ
معمولاً سه گروه هشتگ مورد استفاده قرار می ‌گیرند:
-هشتگ برند (مثلاً ما در صفحه @taninweb همه عکس‌ها را با #taninweb و #طنین وب برچسب گذاری می‌کنیم.
-هشتگ کمپین: ممکن است در مدت کوتاهی به خاطر یک مسابقه یا رویداد خاص، از هشتگ خاصی استفاده شود.
-هشتگ توضیح: این هشتگ‌ها به توضیح بیشترعکس و جستجوی ساده‌تر آن در محیط اینستاگرام کمک می‌کنند.

 

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close