09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
طریقه ی استفاده از بازاریابی ویدئویی برای کسب و کار

طریقه ی استفاده از بازاریابی ویدئویی برای کسب و کار

بازاریابی ویدئویی یکی از روش های بازاریابی به حساب می آید زیرا از طریق آن می توانید با اشخاص مختلف مصاحبه کنید و یا به سوالات مشتریان پاسخ دهید. همچنین می توانید در مواردی که کسب و کار شما پیرامون یک محصول است آن را تبلیغ کنید و یا حتی نشان دهید که محصول شما چگونه نیاز مشتریان را برطرف می سازد.

بازاریابی ویدئویی

در هنگام تولید ویدئو برای بازاریابی ویدئویی بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

-سعی کنید ویدئوهایی بسازید که کاربران را جذب کنند .

-در بازاریابی ویدئویی برخلاف بهینه سازی فایل های ویدئویی بهتر است ویدئوها کوتاه باشند.

–    بهتر است در ابتدای ویدئو های خود یک مقدمه داشته باشید که در حد ۲ تا ۳ دقیقه به معرفی خود بپردازید و توضیح دهید که چه محصول یا چه خدماتی را ارائه می کنید. در این ویدئو از توضیح بیش از حد و یا فریب کاری و اغراق خودداری کنید.

– اگر قصد دارید یک محصول یا سرویس خود را معرفی کنید می توانید به طور مفصل در مورد ویژگی این محصول و یا سرویس توضیح دهید و آن را در ویدئو به نمایش بگذارید. این نوع ویدئوها می تواند طولانی تر باشد.

– اگر کسب و کار شما جایزه یا مدرک معتبری دارد می توانید از افتخارات خود یک ویدئو تهیه کنید اما در این کار زیاده روی نکنید چرا که افراد قصد ندارند به تنهایی از افتخارات شما با خبر شوند اما وقتی از خدمات شما با خبر شدند بد نیست در مورد سابقه شما هم کمی اطلاعات بدست آورند.

-از اینکه مشتریان چگونه با شما آشنا شدند؟در ابتدا چه ترس هایی داشتند؟این ترس ها چگونه برطرف شد؟پروسه انجام کار به چه صورت بود؟ و مواردی از این دست ویدئو تهیه کنید. این کار در بازاریابی ویدئویی تاثیر مثبت دارد.

فراموش نکنید اگر ساخت ویدئوها به خوبی انجام شده باشند بازاریابی ویدئویی موفقی خواهید داشت.

 

طنین وب

آخرين مقالات طنین وب :  
Close