09226219759
02833236567
@taninwebraya
[email protected]
بنیان کارت چیست ؟

بنیان کارت متعلق به شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد می باشد

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گرو هی از دندانپزشکان با تجربه و کارآزمـوده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــــاون و کــار و رفـــاه اجتماعی نموده و با دارا بـــودن بالـــغ بر ۲۳۰ کلینیــک دندانپزشکی آمادگی دارد تا با ارائه طرحهای تخفیفی اشتراک گروهی و انفرادی (طــلائی ۷۰% و نقره ای ۵۰% و فیروزه ای ۳۰۰%) به همراهدفترچه دندانپزشکی اعضای خود با پـــرداخت هزینه بسیار کمی بعنوان حق عضویت ( مشارکتی ) در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خـــدمات تخفیف دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پـــاراکلینیکی و همچنین خـدمات تخفیفخرید فروشگاهی از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی و جبران قسمتی از هزینه های جاری درمانی و اقتصادی بهره مند نماید .

 

 

خدمات دندانپزشکی قابل ارایه با بنیان کارت

بیمه دندانپزشکی پاسارگاد

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میشود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد . در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد . بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

حال اگر با رعایت و پیشگیری باز هم بیمار شدیم چه کنیم؟

بیمه یک از راه حلهای جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است ، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هزینه دندانپزشکی درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه های دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس متخصص اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس ۱۳۹۰) با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز ۲۳۰ مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر مراکز استانهای کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی میباشند که با عضویت(مشارکتی ) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید از ۷۰ % تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی (ترمیمی،لثه،پریو،ارتودنسی،ایمپلنت و….) برخوردار شوید.

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) خدمات خود را در قالب عضویت طلائی با ۷۰% تخفیف و تا سقف ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و عضویت نقره ای با ۵۰% تخفیف تا سقف نامحدود و عضویت فیروزه ای با ۳۰% تخفیف تا سقف نامحدود ارائه مینماید.

جهت آشنائی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد در تهران و شهرستانهای سراسر کشور میتوانید به وب سایت زیر مراجعه و از اطلاعات موجود بهره برداری نمائید و در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با کارشناسان با شماره تلفنهای ذیل تماس حاصل نمائید.

 

 

خدمات تخفیف دار در فروشگاه های طرف قرارداد بنیان کارت

خرید فروشگاهی بنیان کارت
طی انعقاد قرارداد همکاری این شرکت تعاونی با برخی از فروشگاه های معتبر کشور از جمله فروشگاه های زنجیـره ای افق کوروش با ۴۰۰ مرکــز فروشگاهی در اقصی نقاط کشور امکان بهره برداری و عضویت کلیـه اعضاء بنیان کارت در باشگاه مشتــریان فروشگاهــهای مذکور نیز توسط این شرکت تعاونی با امتیازات ویژه انجام پذیرفتـه که کلـــیه دارندگان ( بنیان کارت ) همزمان کارت عضویت در باشگاه مشتریان افق کوروش را نیز دریافت خواهند نمود و با ارسال کد ۱۶ رقمی که در ذیل کارت دریافتی ثبت شده است عضو باشگاه مشتریان فروشگاه های زنجیره ای کوروش نیز خواهند بود و می توانند از مزایای خرید تخفیف دار و همچنین دیگر مزایای رفاهی باشگاه مربوطه در برخی از دیگر مراکــز رفاهی از جمله شهربازی،استخر،سینما، آژانسهای هواپیمایی، هتــلها ، مراکز گردشگری و…. نیز بهره مند گردند.
اهم امتیازات کارت عضویت باشگاه کوروش به شرح ذیل می باشد :
۱- طرح تخفیفی: در این طرح تعدادی کالا به صورت ماهانه با تخفیف مازاد صرفا به اعضای باشگاه مشتریان اعطا می شود.
۲- طرح امتیازی: در این طرح، با هر بار خرید بر اساس سبد خرید و فاکتور صادر شده امتیاز محاسبه می گردد. به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید یک امتیاز به مشتری تعلق می گیرد و اگر در فاکتوری رقم پرداختی مشتـــری از ۵۰ هزار تومان بیشتر شود، به ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز جایزه نیز دریافت خواهد شد .

امتیازات ویژه برای اعضاء بنیان کارت 

با توجه به توافقات انجام شده فی مابین شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با شرکت فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش کلیه اعضاء اصلی دارنده کارت طلایی و نقره ای بنیان کارت همزمان در همان ابتدای عضویت دارای ۲۰۰ امتیاز ویژه در کارت باشگاه مشتریان افق کوروش خواهند بود.
شایان ذکر است که جهت دریافت امتیاز مذکور میبایستی قبلا حداقل ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش خرید انجام می پذیرفت تا امکان دریافت ۲۰۰ امتیاز در کارت عضویت لحاظ می گردید که این امتیاز به اعضاء باشگاه بنیان کارت در ابتدای عضویت ، بدون انجام خرید اختصاص داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید برای تماس به سایت http://bonyancard.com مراجعه فرمایید .

آخرين مقالات طنین وب :  
Close